Msze święte

Informacja od księdza proboszcza parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Toruniu – Bielawy:
Kochani!
W związku z nadal panującą w naszej Ojczyźnie epidemią podjęto dla nas wszystkich bolesną decyzję, że:
OBRZĘDY NIEDZIELI PALMOWEJ I TRIDUUM PASCHALNEGO BĘDĄ SPRAWOWANE BEZ UDZIAŁU WIERNYCH
I PRZY ZAMKNIĘTYCH DRZWIACH KOŚCIOŁA.
Powyższa decyzja jest bolesna dla kapłanów i zdajemy sobie sprawę, że napawa bólem także parafian. Jest to czas cierpienia wszystkich dzieci Kościoła, który wspiera działania na rzecz wygaszenia epidemii.
Trwajmy mocni w wierze!
Informuję, że od dnia 3.04.2020r. możecie oglądać transmisje Mszy świętych i nabożeństw z naszego kościoła, które transmitujemy na żywo za pośrednictwem kanału YouTube.
Chcąc dołączyć do oglądania transmisji należy na stronie głównej naszej parafii (parafiabielawy.pl) kliknąć w prawym górnym rogu na zakładkę: TRANSMISJA YOUTUBE lub skorzystać z poniższego linku: