zapisy na warsztaty dla dzieci- termin: 11.04.2019r. godz. 16:00-18:00

Zapraszamy do zapisów na warsztaty rękodzieła dla dzieci w wieku 7-12 lat – „Z popkulturą na Ty!”, które odbędą się w naszym domu kultury w czwartek 11.04.2019r. godz. 16:00-18:00. Warsztaty poprowadzą instruktorzy z Dworu Artusa. Zapisy: odkbielawy@wp.pl, telefonicznie: 721160766, osobiście w ODK Bielawy w czasie trwania zajęć.

Z popkulturą na Ty! to wyjątkowe warsztaty, które łączą teorię na temat zagadnień związanych z kulturą masową z kreatywnymi zajęciami, podczas których wykonamy przedmioty z kultowymi bohaterami komiksów czy bajek.

Wspólnie porozmawiamy o kulturze masowej i postaramy się odpowiedzieć na pytania: co to jest popkultura? Kiedy sztuka staje się elementem popkultury? Czy popkultura jest dla każdego? Czy zawsze popkultura jest kiczem?

Dzieci podczas warsztatów będą miały okazję zaprojektować i wykonać wymarzony przybornik na biurko z ulubioną postacią z komiksu, a także będą tworzyć magnesy z własnoręcznie robioną grafiką, co będzie wyjątkową pamiątką dla każdego uczestnika zajęć.

Warsztaty te są niepowtarzalną okazją do przybliżenia młodym odbiorcom kultury pewnych pojęć i zagadnień. A to wszystko w przystępnej formie zabawy, w trakcie której stawiamy na pobudzenie kreatywności oraz rozwój zdolności plastycznych. Dzięki tym warsztatom każde dziecko wyjdzie z przekonaniem, że jest twórcą kultury!

Informacje organizacyjne: · Zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku 7-12 lat · Czas trwania: ok. 2 godziny · Maksymalna liczba uczestników: 25 osób · Zajęcia bezpłatne dla uczestników · Organizator zapewnia wszystkie potrzebne materiały

file:///C:/Users/Paulina/Documents/praca/Z%20popkulturą%20na%20Ty!%20-%20oferta%20dla%20szkół.pdf